Презентація результатів візиту експертів проекту PDF Print E-mail

Як вже повідомлялося, в рамках реалізації словацько-норвезько-українського проекту «Інформаційне забезпечення та імплементація інноваційних підходів в транскордонному співробітництві Словаччини і України» група українських експертів відвідала Норвегію.

1

Про результати візиту до прикордонного регіону цієї країни – провінцію Фінмарк та міста Кіркенес – експерти розповіли на презентації, що відбулася на факультеті міжнародної політики, менеджменту та бізнесу. Захід відбувся за участі  словацьких експертів – вчених Словацької академії наук – на чолі із директором Інституту суспільних наук Анкою Калістовою.

4

На презентації виступив координатор проекту провідний науковий співробітник Інституту, професор Маріан Гайдош. Про різні аспекти північноєвропейського досвіду транскордонного співробітництва, що вивчався в ході візиту, розповіли українські експерти: Сергій Устич, в.о. завідувача кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ, директор Інституту транскордонного співробітництва, Надзвичайний і Повноважний Посол; Олександр Білак – заступник Ужгородського міського голови; Олеся Бенчак – викладач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ, менеджер проекту.

2

В дискусії взяли участь викладачі кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій. До розмови долучалися і студенти, які навчаються за спеціальностями «міжнародні відносини» та «країнознавство».

Презентація засвідчила, що візит українських експертів був вельми плідним. Він сприятиме досягненню поставлених проектом  цілей.

3