ВАЖЛИВИЙ КРОК В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ PDF Print E-mail

16-17 березня 2017 року в Високих Татрах, в Старій Лєсній, в Конгрес-Центрі Словацької Академії Наук відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційне забезпечення сучасного транскордонного співробітництва  Словаччини і України».

Конференція проведена в рамках реалізації  проекту «Інформаційне забезпечення та імплементація інноваційних підходів в транскордонному співробітництві Словаччини і України», який фінансується з гранту Норвезького королівства за допомогою Норвезького фінансового механізму та співфінансується  із державного бюджету Словацької Республіки.

1


 

Учасниками вельми представницького форуму (загальною кількістю біля 70 чоловік), окрім бенефеціара проекту – Центру суспільних та психологічних наук САН - та його партнерів, були також представники Міністерств закордонних справ Норвегії, Чехії, Угорщини, авторитетні експерти із Польщі, Нідерландів, Словаччини та України.

Вступним словом конференцію відкрив фаховий гарант проекту, доктор філософії, старший науковий співробітник Центру суспільних та психологічних наук САН Маріан Гайдош. Він тепло привітав учасників та гостей Форуму, розповів про завдання проекту та побажав всім плідної роботи.

15

Фаховий гарант проекту, доктор соціологічних наук, директор Інституту транскордонного співробітництва, Надзвичайний і Повноважний Посол Сергій Устич зробив доповідь «Через інновації - до ефективного співробітництва». На пленарному засіданні також виступили Генеральний секретар Норвезького Баренцевого секретаріату Георг Фордал та мер

м. Кіркінес (Норвегія) Рюне Рафаельсен.

Конференція сформувала три секції, на яких в плідних та цікавих дискусіях взяло участь більш ніж 30 учасників.

10

На заключному пленарному засіданні організаторами були підведені підсумки змістовної роботи.

За результатами конференції Словацькою Академією Наук будуть видані її матеріали.

12

А згодом в Словаччині та Україні проводитимуться презентації практичних рекомендацій важливого проекту.